Izolatoria w Małopolsce – ważne informacje

Informujemy, iż na terenie województwa małopolskiego, na podstawie polecenia Wojewody Małopolskiego nr 81/2020, zostało utworzone izolatorium zlokalizowane w Hotelu Royal pod adresem ul. Świętej Gertrudy 26, 31-048 Kraków (tabela: „Wykaz izolatoriów”).

Poniżej przedstawiamy ogólne zasady kierowania osób do izolatorium:

1. Lekarz szpitala kierujący do izolatorium, jest zobowiązany do telefonicznego kontaktu z upoważnionym przedstawicielem szpitala prowadzącego izolatorium, wskazanym w tabeli, celem uzgodnienia czasu przyjęcia pacjenta.

2. Skan skierowania, po uzgodnieniu czasu przyjęcia pacjenta, ma być wysyłany na adres mailowy podany w tabeli, natomiast oryginał skierowania jest dostarczany przy transporcie pacjenta.

3. Dane zawarte w tabeli „Wykaz izolatoriów” będą podlegać aktualizacji na podstawie informacji przekazywanych przez szpital prowadzący izolatorium oraz z uwzględnieniem aktualnego stanu wykorzystania miejsc.

Kontakt

Dziennik Podawczy
centrala telefoniczna:
(12) 644-93-72;
(12) 644-99-64;
(12) 684 41 83
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie