Dotyczy: zapytania ofertowego na świadczenie usług w ramach programu sportowo-rekreacyjnego dla pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie.

Nasz znak: AD-25-216/20

Data: 26 czerwca 2020 r.

Zamawiający informuje, że w dniu 26 czerwca 2020 r. Wykonawca zwrócił się do niego z pytaniem dotyczącymi zapisów zawartych w zapytaniu ofertowym. Zamawiający przedstawia poniżej treść pytania wraz z odpowiedzią na nie, bez ujawniania źródła zapytania:

1. W przypadku zdecydowanej większości operatorów kart sportowych w Polsce, oferowane programy bez limitu oraz programy z limitem różnią się pod względem ilości oraz rodzajów obiektów i usług. W związku z powyższym Zwracamy się z prośbą o umożliwienie złożenia odrębnych wykazów obiektów do programu:

  • „open”
  • jedno wejście dziennie
  • 8 wejść w miesiącu.

Jednocześnie w przypadku zgody na powyższe proponujemy, aby przy ocenie kryterium wyboru oferty Zamawiający brał pod uwagę ilość obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie miasta Krakowa w programie najszerszym, czyli „open”. Przychylenie się do powyższej prośby umożliwi zaoferowanie zdecydowanie korzystniejszych warunków cenowych.

Odpowiedź na pytanie 1: 
Zamawiający informuje, iż Wykonawca powinien podać w ofercie taką samą liczbę obiektów dla każdego rodzaju programu.

wyk. Maria Lisak, tel. 12 430-70-69

Kontakt

Dziennik Podawczy
centrala telefoniczna:
(12) 644-93-72;
(12) 644-99-64;
(12) 684 41 83
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie