Dostawy materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie ul. Gazowa 15, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę niżej wymienionych  materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących:

Lp.

Rodzaj urządzenia

Rodzaj materiału eksploatacyjnego

Ilość sztuk

Cena jednostkowa brutto

Wartość brutto

 
 

1.                  

Drukarka Brother HL -5250 DN

toner

2

 

 

 

2.                  

Drukarka OKI B 411dn – oryginał

toner

10

 

 

 

3.                  

Drukarka OKI B 401dn – oryginał

toner

3

 

 

 

4.                  

Drukarka Ricoh  SP 300 – oryginał

toner

2

 

 

 

5.                  

Drukarka Ricoh Aficio SP 3410 SF – oryginał

toner

1

 

 

 

6.                  

Drukarka OKI C531 dn – oryginał -  czarny

toner

5

 

 

 

7.                  

Drukarka OKI C531 dn – oryginał – czerwony

toner

3

 

 

 

8.                  

Drukarka OKI C531 dn – oryginał – żółty

toner

3

 

 

 

9.                  

Drukarka OKI C531 dn – oryginał – niebieski

toner

3

 

 

 

10.               

Drukarka HP LJ Pro 400 M425 dn MFP - oryginał

toner

10

 

 

 

Łączna wartość brutto

 

 

 

Ofertę cenową prosimy przesłać faksem na nr 12-430-69-96 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do dnia 7 grudnia 2016  r., lub złożyć osobiście w siedzibie Stacji przy ul. Gazowej 15, podając cenę netto i brutto za zakupu z dostawą do siedziby Stacji oraz wniesieniem do wskazanego pomieszczenia w budynku.

Dostawa: ul. Gazowa 15, (31-060)  Kraków

Termin dostawy: do 22 grudnia 2016 r.

Płatność przelewem po zrealizowaniu dostawy w terminie 14 dni.  

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia zamawianej ilości towaru do wysokości posiadanych środków finansowych przeznaczonych na ten cel. 

Dostawy papieru kserograficznego

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie ul. Gazowa 15, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na dostawę 1665 ryz papieru kserograficznego o wymiarach A4, gramaturze minimum 80g/m2, pakowanego w ryzach po 500 arkuszy i białości (CIE ) minimum 160.

Ofertę cenową prosimy przesłać faksem na nr 12-430-69-96 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do dnia 2 grudnia 2016  roku, lub złożyć osobiście w siedzibie Stacji przy ul. Gazowej 15, podając cenę netto i brutto za zakupu z dostawą do siedziby Stacji oraz wniesieniem do wskazanego pomieszczenia w budynku.

Dostawa: ul. Gazowa 15, (31-060)  Kraków

Termin dostawy: do 15 grudnia 2016 r.

Płatność przelewem po zrealizowaniu dostawy w terminie 14 dni od dnia otrzymania faktury.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia zamawianej ilości towaru do wysokości posiadanych środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Zakup sprzętu komputerowego oraz oprogramowania według załączników tj. specyfikacji technicznej dla niżej wymienionych grup

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie ul. Gazowa 15, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup niżej wymienionego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania według załączników tj. specyfikacji technicznej dla niżej wymienionych grup:

  • Grupa 1 – Komputer przenośny typu laptop I - 10 szt.
  • Grupa 2 – Komputer przenośny typu laptop II – 2 szt.
  • Grupa 3 – Drukarki termiczne – 8 szt.
  • Grupa 4 – Drukarka laserowa – 1 szt.
  • Grupa 5 – Komputer stacjonarny z monitorem – 1 szt.
  • Grupa 6 – Serwer – 1 szt.
  • Grupa 7 – Program biurowy - 12 szt.
  • Grupa 8 – Zasilacz UPS – 1 szt.

 

Informacje dodatkowe

 

GWARANCJA: Sprzedający zapewnia gwarancję na cały sprzęt komputerowy nie krótszą niż 24 miesiące od daty zakupu wyszczególnionej na fakturze. Sprzedający nie jest zobowiązany do zapewnienia sprzętu zastępczego na okres naprawy gwarancyjnej. Sprzedający nie ma prawa stosować plomb uniemożliwiających otworzenie wnętrza obudowy komputera. Składając ofertę należy podać na jaki okres udziela się gwarancji.

DOSTAWA: Sprzedający zapewnia na swój koszt dostawę sprzętu komputerowego oraz licencji na adres: PSSE w Krakowie, ul. Makuszyńskiego 9, 31-752  Kraków w terminie określonym przy podpisaniu finalnej umowy.

TERMIN SKŁADANIA OFERT:

Oferty należy składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer faksu  
(12) 430 69 96  w nieprzekraczalnym terminie do 24 listopada 2016 r.  godz. 12:00.

Składając ofertę należy podać termin w jakim dostawa może zostać zrealizowana.

KONTAKT:

Informacji w sprawie  specyfikacji technicznej sprzętu udziela Pan Artur Kasina  pod numerem telefonu (12) 644 91 33 wew.168 lub za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGI: Oferty będą rozpatrywane w ośmiu grupach. Dopuszcza się złożenie ofert częściowych. Dopuszcza się złożenie oferty na zestawy komputerowe z wykorzystaniem komponentów innych firm o nie gorszych parametrach niż prezentowane w zapytaniu. W przypadku zastosowania części innych firm oferent zobowiązany jest do wykazania, że zaproponowany produkt ma nie gorsze parametry od podanych w zapytaniu. Wszystkie części komputerowe użyte do wyprodukowania zestawu muszą być nowe i nie mogą pochodzić z napraw. Oprogramowanie biurowe nie może być wcześniej aktywowane. Zapłata za oprogramowanie nastąpi po weryfikacji dostarczonych kluczy.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie ul. Gazowa 15, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup wraz z dostawą 69 licencji oprogramowania biurowego:

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Oprogramowanie Pakiet biurowy: Microsoft Office 2016 Dla użytkowników Domowych i Firm PL BOX lub nowszy (lub równoważny) tj. inny zintegrowany pakiet biurowy (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, program do tworzenia prezentacji, program do obsługi poczty elektronicznej) charakteryzujący sie następującymi cechami: możliwość automatycznej instalacji komponentów, możliwość zdalnej instalacji komponentów, całkowicie zlokalizowany w języku polskim system komunikatów i podręcznej pomocy technicznej w pakiecie, możliwość prowadzenia dyskusji i subskrypcji dokumentów w sieci z automatycznym powiadomieniem o zmianach w dokumentach, wsparcie dla formatu XML w podstawowych aplikacjach, możliwość nadawania uprawnień do modyfikacji i formatowania dokumentów lub ich fragmentów, automatyczne przesyłanie poczty na podstawie reguł, automatyczne odpowiedzi, możliwość automatycznego odzyskiwania dokumentów w wypadku odcięcia dopływu prądu. Klient poczty elektronicznej musi umożliwiać szyfrowanie oraz cyfrowe podpisywanie wiadomości przy pomocy wdrożonej Infrastruktury Klucza Publicznego PKI, jak również współpracować z serwerem pocztowym MS Exchange Server w zakresie następujących usług: obsługa kalendarza w wersji sieciowej, prowadzenie ewidencji żądań z możliwością ich delegowania do innych użytkowników pracujących z oferowanym oprogramowaniem, a także z juz istniejącym oprogramowaniem MS Outlook, możliwości zapraszania na spotkania w trybie bezpośredniego wyboru z Globalnej Księgi Adresowej serwera MS Exchange, możliwości potwierdzania spotkań i odzwierciedlanie potwierdzeń w zapisach kalendarza. Pudełka oryginalnie zapakowane i nie otwierane, oprogramowanie nie może być wcześniej aktywowane.

Typ licencji dożywotnia, bezterminowa, przenośna, każda z dostarczonych licencji powinna posiadać jednostkowy unikalny klucz produktu.

 

Informacje dodatkowe

 

DOSTAWA: Sprzedający zapewnia na swój koszt dostawę licencji na adres: PSSE w Krakowie, ul. Makuszyńskiego 9, 31-752  Kraków w terminie określonym przy podpisaniu finalnej umowy.

 

ERMIN SKŁADANIA OFERT:

Oferty należy składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na numer faksu  
(12) 430 69 96  w nieprzekraczalnym terminie do 18 lipca 2016 r.  godz. 12:00.

 

Składając ofertę należy podać termin w jakim dostawa może zostać zrealizowana.

 

KONTAKT:

Informacji w sprawie  specyfikacji technicznej udziela Pan Tomasz Nowakowski pod numerem telefonu (12) 644 91 33 wew.168 lub za pośrednictwem poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGI:. Oprogramowanie biurowe nie może być wcześniej aktywowane.

 

 

 

wyk. M.D. tel. (012) 430-70-46 w. 120

Kontakt

Dziennik Podawczy
tel. centrala:
(12) 644-91-33,
(12) 644-93-72,
(12) 644-99-64,
(12) 684-40-35,
(12) 684-40-99;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

2018  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie