W związku z obchodami 100-lecia służb sanitarnych w Polsce w dniu 15 października 2019 r. w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie odbyło się spotkanie, w czasie którego Pan Jarosław Foremny Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny wręczył medale okolicznościowe kierownikom komórek organizacyjnych, przedstawicielom działających w Stacji związków zawodowych oraz pracownikom z najdłuższym stażem pracy w Inspekcji Sanitarnej.

Małopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny na ręce Adama Jędrzejczyka Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie wręczył także list gratulacyjny dla wszystkich pracowników zatrudnionych w PSSE w Krakowie, składając podziękowania i wdzięczność za współudział w tworzeniu 100 letniej historii służb sanitarnych oraz za godną naśladowania rzetelność, zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań.

 

Pliki do pobrania
Download this file (list gratulacyjny.pdf)list gratulacyjny.pdf

Kontakt

Dziennik Podawczy
centrala telefoniczna:
(12) 644-93-72;
(12) 644-99-64;
(12) 684 41 83

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie