UWAGA! POWIATOWA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE ZAMKNIĘTA DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI KLIENTA

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie mając na uwadze względy bezpieczeństwa w zakresie zdrowia publicznego oraz wystąpienie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, uprzejmie informuje, że począwszy od 15 października 2020 r. do odwołania brak będzie możliwości osobistego załatwienia sprawy w urzędzie.

Wobec powyższego Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie rekomenduje załatwianie spraw urzędowych leżących w kompetencji tut. organu za pośrednictwem:

- platformy ePUAP(/pssekrakow/SkrytkaESP)

- telefonicznieCentrum Kontaktu COVID-19: +48 22 25 00 115.

- e-mailowo:

 1. do kontaktu dla osób, które uzyskały dodatni wynik wymazu w kierunku SARS-CoV-2 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Zgłoszenie przez pracodawcę listy osób z bliskiego kontaktu z pracownikiem, u którego potwierdzono zakażenie SARS-CoV-2.:
  • branża żywieniowo-żywnościowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • obiekty służby zdrowia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • obiekty użyteczności publicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pozostałe zakłady pracy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • placówki oświatowo-wychowawcze: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 1. Sprawy z zakresu:
  • Higieny Komunalnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Higieny Żywności Żywienia, Przedmiotów Użytku i Kosmetyków: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Higieny Pracy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Higieny Dzieci:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Oświaty Zdrowotnej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Epidemiologii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Administracyjne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sekretariat Dyrektora:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty, bez możliwości otrzymania potwierdzenia dostarczenia pisma, można złożyć do skrzynki podawczej usytuowanej w wiatrołapie przy wejściu głównym do budynku Stacji przy ul. Makuszyńskiego 9.

Kontakt

Dziennik Podawczy
centrala telefoniczna:
(12) 644-93-72;
(12) 644-99-64;
(12) 684 41 83

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie