Jak bezpiecznie i higienicznie świadczyć usługi w gabinecie stomatologicznym

Szanowni Państwo

W celu zwiększenia bezpieczeństwa zarówno pracowników jak i pacjentów gabinetów stomatologicznych, zespół redakcyjny Oddziału Nadzoru Epidemiologii WSSE w Krakowie przygotował poradnik: „Jak bezpiecznie i higienicznie świadczyć usługi w gabinecie stomatologicznym”. Opracowanie to, będące zbiorem informacji przygotowanych na podstawie wytycznych i publikacji z zakresu zagrożeń oraz przestrzegania zasad higieny w gabinetach stomatologicznych, może stanowić pomocną i ciekawą lekturę dla kadr gabinetów stomatologicznych.

Warto zaznaczyć, iż poradnik: „Jak bezpiecznie i higienicznie świadczyć usługi w gabinecie stomatologicznym” został pozytywnie zaopiniowany przez panią prof. Jolantę Pytko-Polończyk Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.

Poradnik jest dostępny na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: Jak bezpiecznie i higienicznie świadczyć usługi w gabinecie stomatologiczny.

Kontakt

Dziennik Podawczy
centrala telefoniczna:
(12) 644-93-72;
(12) 644-99-64;
(12) 684 41 83

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie