Archiwum artykułów

IV edycja - „ARS, czyli jak dbać o miłość?”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie zaprasza do realizacji ostatniej, IV edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego w zakresie profilaktyki uzależnień pt. „ARS, czyli jak dbać o miłość?”, który jest objęty honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Głównym celem programu jest pogłębienie wiedzy na temat konsekwencji używania substancji psychoaktywnych m.in. alkoholu, papierosów czy narkotyków przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do placówek dostarczone będą pomoce dydaktyczne.

Czas realizacji programu od 5 września do 31 stycznia 2016 r.

Dyrektorzy zainteresowani przystąpieniem do programu oraz wyrażający chęć kontynuacji programu proszeni są o przesłanie zgłoszenia na załączonym formularzu do dnia 24.06.2016 r. na adres pocztowy:

 

Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Krakowie

Oddział Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

ul. Gazowa 15,  31 – 060 Kraków,

faxem: 12 430 69 96

 

lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszam do udziału w programie i życzę wielu sukcesów w jego realizacji oraz satysfakcji z osiąganych wyników.

 

 

Opracowała: Mariola Koziarz

Kontakt

Dziennik Podawczy
centrala telefoniczna:
(12) 644-93-72;
(12) 644-99-64;
(12) 684 41 83

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2022  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie