Konkurs „Festiwal Zdrowych Filmów”

Nakręć krótki FILM o uzależnieniach
 
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie organizuje konkurs profilaktyczny "Festiwal Zdrowych Filmów". Partnerem konkursu jest Klub Sztuki Filmowej Mikro&Mikroffala.
 
Celem konkursu jest promocja zasad zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień oraz kształtowanie postaw i zachowań prozdrowotnych w obszarze walki z uzależnieniami. Konkurs skierowany jest do krakowskich gimnazjalistów. Zadaniem uczniów jest nakręcenie krótkiego filmu oraz przesłanie go, drogą internetową, do organizatora. Film powinien trwać nie więcej niż 7 minut. Główną ideą filmu powinno być dostarczenie rówieśnikom powodów dla których warto żyć bez uzależnień.

Czytaj więcej...

Europejska kampania „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że 14 kwietnia br. została zainaugurowana kolejna edycja europejskiej kampanii „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie”. Koordynatorem kampanii mającej na celu promowanie zrównoważonej pracy i zapobieganie problemom zdrowotnym na przestrzeni całego życia zawodowego, jest Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

Czytaj więcej...

Oscary rozdane! Festiwal Zdrowych Filmów

Gala rozdania nagród "Festiwal Zdrowych Filmów"

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie zorganizowałkonkurs profilaktyczny "Festiwal Zdrowych Filmów". W dniu 19 maja 2016 r. odbyła się gala rozdania nagród. Uroczystość odbyła się w kinie Mikro.

Czytaj więcej...

Kontakt

Dziennik Podawczy
centrala telefoniczna:
(12) 644-93-72;
(12) 644-99-64;
(12) 684 41 83

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie